אודות

אודות

"ציורים מהלב אל הנשמה"

שמי רונית ואני מציירת ציורי אנרגיה, נוף ואווירה בצבעי אקריליק תוך שימוש במגוון טקסטורות וסגנונות שונים. הציור התחיל אצלי כתחביב ואמצעי לביטוי עצמי של תחושות ורגשות, דבר שהתרחב במשך הזמן והביא עמו תגובות נלהבות ובקשות לציורים מאנשים בסביבתי הקרובה של שכנים, חברים ומשפחה. היום אני מציירת ציורים בהתאמה אישית בדגש על צבעוניות וטקסטורות כאמצעי לחיבור רגשי וביטוי אמנותי דרך הצבע.

עולם הצבעים הוא עשיר ומגוון, הצבעים גורמים לנו לתחושות ורגשות שונים, לכן כל אחד מתחבר לצבע שונה לפי האופי והצורך הרגשי שלו. למשל: יש המתחברים לגווני הכחול והתכלת אשר מסמלים רוגע ושלווה, ואילו אחרים יתחברו יותר לגוונים הכתומים והאדומים אשר מסמלים חום ואהבה. הציורים שלי משקפים אנרגיות, איזון והרמוניה תודות למשחק הצבעים והאור בהם אני משתמשת. הציורים מותאמים לאדם ולחלל ונותנים ביטוי אומנותי לרגשות ורצון הלקוח.

התאמה של הציור לחלל הן בצבעוניות והן בגודל יכולה להקנות למקום מראה ייחודי ויוקרתי. כאשר בוחרים ציור לבית, לחדר או למשרד כדאי לבדוק איזה צבע יתאים ליצירת תחושה נעימה ונכונה ושתתאים גם לצבעוניות של שאר הבית.

הציורים הינם ייחודיים ומצוירים על בדי קנבס מתוחים על גבי מסגרת עץ במגוון גדלים. ניתן להזמין כל ציור בגודל ובצבע לפי בחירה או בהתאמה אישית לבית עם אפשרות לייעוץ אישי בבית הלקוח.

אני מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הציורים בגלריה או ליצור איתי קשר ויחד נתאים את  יצירת האמנות הבאה שלכם לסלון ביתכם.

שלכם,

רונית

ציורים בהתאמה אישית גלריית ציורים
אור וצבע

צור קשר

מייל:
כתובת:
חיפה

    To Top

    Styles Selector

    Accent color: