ציורים בהתאמה אישית

ציורים בהתאמה אישית

קולקציית ציורים ייחודית ובהתאמה אישית לכל לקוח. אומנות מקורית המותאמת לדיירי הבית ומשקפת את רצונותיו ואהבותיו מתוך מחשבה ואמונה שבית עם אומנות מקורית מייצר חלל ייחודי, נעים ויוקרתי. הציורים מיועדים להשתלב בחזון הכולל של עיצוב החלל ומהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של המבנה.

ציורי האווירה הינם קונספט אומנותי ועיצובי התורם להעברת תחושות ורגשות על מנת לתת אווירה והרגשה טובה לבית ו/או לעסק. ציור בהתאמה אישית הוא ציור שאצייר במיוחד בשבילכם, ציור מקורי וייחודי המשקף את רצונותיכם.

לפני שאצייר אגיע אליכם בכדי לספוג את האווירה של המקום אליו הציור מיועד, להכיר אתכם, ואת האהבות שלכם ועל מנת להבין מהו האלמנט החסר שייתן ערך מוסף לחלל כפי שהוא. בתהליך נלקחים בחשבון נתוני החלל ומידע מפורט כגון מיקום הציור, מידות הקיר, רהיטים קיימים וסגנון החלל.

המטרה של התהליך היא להתחבר אל ”האני הפנימי שלכם” ולהבין מה באמת חשוב לכם להציג על קירות החדרים שלכם בבית ומה המסר אותו תרצו להעביר ולא פחות חשוב באיזו צורה תרצו להעביר אותו. הטעם האישי של הלקוח, ההשראה והרגש שייספגו יובעו בציור וישתלבו באופי המקום, אופי האנשים ואישיותם.

אור וצבע

צור קשר

מייל:
כתובת:
חיפה

    To Top

    Styles Selector

    Accent color: